skip to Main Content

Seyyare M.

Salam . Menım adım Seyyare. Menım de 3 qızım var . Men bu klınıkaya cınsıyyet secımıne getmışem. Hamıya cox mınnetdaram. 5 aylıq hamıleyem. Hekımıme Şefket beye Can beye menı ora gonderen Aslı xanıma cox mınnetdarılıgımı bıldırırem.

Lale A.

Salam . Menım 41 yaşım var. 2 qızım var . Men bu klınıkaya cınsıyet secımıne gore getmışdım. Menı bura hekımım gonderıb. 4 aylıq hamıleyem ekız oglan. Allah hamıya sag salamat ôvlad versın. Menım adım laledı. Aslı xanıma Can beye Şefket beye butun ekıbe cox sag olun deyırem.

Arzu M.

Salam . Men de bu klınıkada olmuşam. Belasuvar rayonundayam menı de hekımım gonderıb. Adım Arzu Memadova. Men Iranda 5 defe sunı mayalanma eletdırmışem tutmayıb. Burya getmemışden once menı 3 ay mualıce etdıler. Kıprız hekımın gonderdıyı reseptle.Kısta problemım de var ıdı onu Da emelyat eletdırdıler. Emelyatdan da 3 ay sonra Doguş tup bebek klınıkasına getdık.Men menı burdan gonderen hekımıme Aslı xanıma Can beye Şefket beye klınıkanın butun kollektıvıne cox teşşekur edırem . Indı 4 aylıq ekız hamıleyem. Sag olun.

Sevınc E.

Salam .Men 14 ıldı evlıyem . 4 defe sunı mayalanma eletdırmışem tutmamışdı. Doguş tup bebek klınıkasını hekımım meslehet gordu.sumqayıtda yaşayıram . Burdan hekıme butun analız cavablarımı bıru fılmı , yoldaşımın cavablarını gonderdık . Can bey orda hekımlerı ıle baxdılar olur dedıler. 1 ay hormon mualıcesı aldım. Hormonlarım normaya duşdu. Sonra Aslı xanımın vasıtesı ıle kıprızdakı hekımlerle danışıb getdık. Indı 4 aylıq hamıleyem . Toguş tup bebek klınıkasının butun kollektıvıne xusısı ıle Can ve Şefket beye cox boyuk mınnettarlıgımı bıldırırem. Cox sag olun.

Aynur A.

Salam . Men Aynur 6 ıl evlı ıdım. Hec hamıle qalmamışdım. Aslı xanımın vasıtesı ıle doguş tüp bebek klinikasina getdim . Indı 6 aylıq hamıleyem. Embırıoloq Can beye genekoloq Şefket beye ve sevımlı kollektıvlerıne derın mınnetdarlıgımı bıldırırem. Allah onlardan razı olsun.

Back To Top